"Будьмо здорові" екосадиба


+38 066 081 92 99

Весільний зал


Весілля – насправді один з найголовніших днів у Вашому житті. І саме в цей день все повинно бути прекрасно та ідеально. Важливою складовою ідеального весілля є святковий бенкет. Найкращий варіант проведення свята – це весільний бенкет в ресторані «La Terazza “в Еко садибі … У нашому ресторані зливаються воєдино сучасна гастрономія, професіоналізм і пристрасть персоналу до улюбленої справи. Сучасний і стильний ресторан сповнений світла і живої зелені. Тут чимало можливостей для декорування та зонування простору згідно з концепцією Вашого свята. Можливості меню для бенкетів і фуршетів різноманітні; а також у нас представлено особливе бенкетне меню української та європейської кухні,набір позицій якого підбирається індивідуально спільно з шеф-кухарем.

Персонал ресторану також готовий надати наступні послуги: підбір флористів та декораторів, весільна поліграфія, фото та відео оператор,організацію шоу-програми, розробку сценарію, підбір ведучого, організацію бенкету з урахуванням спеціальних побажань і багато іншого згідно Ваших потреб та уподобань.

При замовленні банкету :

  • Меню від 800 грн
  • Подарунок- номер для молодят у готелі Будьмо
  • Знижка -10% на номера для гостей молодих
  • подарунок святкове оформлення столів живими квітами та вазами

Банкетне меню

Бенкетне меню

 Навігація

 

 Шукаєте весільний (банкетний) зал Весілля Івано-Франківськ, то найкращий зал для Весілля в Івано-Франківську ви знайдете тільки у нас. Переконайтеся самі!