"Будьмо здорові" ekohotel


+38 066 081 92 99

Найкращий відпочинок на природі

Еко садиба "Будьмо здорові"

Прихід довгоочікуваного тепла у кожного з нас викликає бажання задуматися про відпочинок на природі. Особливо хочеться чкурнути за місто, де на лоні мальовничих пейзажів, в приємній компанії родини та друзів - ідеальний варіант проведення вихідних.
Літо - найбільш чудовий та вдалий час для організації пікніка, зустрічей однокласників, випускних у школах та дитячих садочках. І всі ці події хочеться святкувати на свіжому повітрі, подальше від шумного міста, в оточенні друзів, відпочиваючи від діток, що поруч весело розважаються.
А якщо є можливість зробити гарні фотосесії, ще й потанцювати, можна сказати що свято вдалось!

Недалеко від ресторану "Будьмо", на околиці села Хом'яківка,  що рахується по праву озерним та риболовним центром Івано-Франківщини розташована Еко садиба. Це неймовірно красива територія, з безліччю зелених ялинок, туй, та листкових дерев. Де в поміж дерев та професійно зроблених ландшафтів, розміщений скляний Гриль-ресторан та казковий Літній ресторан.
Так-так, вам не почулось, саме Літній ресторан. Тут кожна сім'я зможе приємно провести час у окремій альтаночці, смакуючи замовлені страви. Дітки в той час будуть весело розважатись, граючись та стрибаючи на батутах у нашому Актив парку. А тим часом, офіціанти обслуговуватимуть ваш столик, ніби ви знаходитесь в ресторані.

Хто ж бажає посидіти за столиком біля води, запрошуємо на Палубу, що знаходиться за Гриль рестораном над озером і має форму корабля.
Якщо ж ви плануєте файно посвяткувати, не бігаючи в той час з фартухом по кухні, а чоловіки хочуть власноручно посмажити м'ясо чи рибу, - можна орендувати альтанку на території Еко садиби. Ви виграєте вдвоє: і посвяткуєте, і поспілкуєтесь, і бажаючі навіть зможуть потанцювати.

Щовечора (крім понеділка) на території Еко садиби звучить жива музика.
А як пахне шашличок з гриля, та наш фірмовий короп гриль, що готуються на мангалі на ваших очах, повірте, неможливо пройти мимо! Так і хочеться з'їсти...!
Всі страви ,запропоновані нами на Еко садибі, вибрані та приготовлені з любов’ю саме до вас, наші гості.

Радість завжди з тим, хто вміє її знаходити в кожній миті свого життя!!!

Чому варто завітати в Еко садибу? Тут вас чекає:

  • Ресторан гриль, де кухарі готують смачні страви з гриля, тай не тільки, з натуральних продуктів;
  • Літній ресторан з дитячим Active Park, де на ваших діток чекають веселі розваги на батутах, веломобілях, казкові герої - аніматори;
  • Альтанки в оренду;
  • Справжнє живе пиво;
  • Незабутні фотосесії з рідними та друзями, весільні фото наречених на фоні мальовничих пейзажів;
  • Для тих хто любить активний спосіб життя - є можливість пограти волейбол, бадмінтон, теніс;
  • Фотограф;
  • Жива музика.

Отже, якщо ви любите приємно та активно відпочивати, ми чекаємо саме на Вас із сім'ями та друзями на Еко садибі, що відкривається на літній сезон з травня місяця.


 

 

  

 Nawigacji