"Будьмо здорові" ecomanor


+38 066 081 92 99

Найкращий відпочинок на природі

Еко садиба "Будьмо здорові"

Прихід довгоочікуваного тепла у кожного з нас викликає бажання задуматися про відпочинок на природі. Особливо хочеться чкурнути за місто, де на лоні мальовничих пейзажів, в приємній компанії родини та друзів - ідеальний варіант проведення вихідних.
Літо - найбільш чудовий та вдалий час для організації пікніка, зустрічей однокласників, випускних у школах та дитячих садочках. І всі ці події хочеться святкувати на свіжому повітрі, подальше від шумного міста, в оточенні друзів, відпочиваючи від діток, що поруч весело розважаються.
А якщо є можливість зробити гарні фотосесії, ще й потанцювати, можна сказати що свято вдалось!

Недалеко від ресторану "Будьмо", на околиці села Хом'яківка,  що рахується по праву озерним та риболовним центром Івано-Франківщини розташована Еко садиба. Це неймовірно красива територія, з безліччю зелених ялинок, туй, та листкових дерев. Де в поміж дерев та професійно зроблених ландшафтів, розміщений скляний Гриль-ресторан та казковий Літній ресторан.
Так-так, вам не почулось, саме Літній ресторан. Тут кожна сім'я зможе приємно провести час у окремій альтаночці, смакуючи замовлені страви. Дітки в той час будуть весело розважатись, граючись та стрибаючи на батутах у нашому Актив парку. А тим часом, офіціанти обслуговуватимуть ваш столик, ніби ви знаходитесь в ресторані.

Хто ж бажає посидіти за столиком біля води, запрошуємо на Палубу, що знаходиться за Гриль рестораном над озером і має форму корабля.
Якщо ж ви плануєте файно посвяткувати, не бігаючи в той час з фартухом по кухні, а чоловіки хочуть власноручно посмажити м'ясо чи рибу, - можна орендувати альтанку на території Еко садиби. Ви виграєте вдвоє: і посвяткуєте, і поспілкуєтесь, і бажаючі навіть зможуть потанцювати.

Щовечора (крім понеділка) на території Еко садиби звучить жива музика.
А як пахне шашличок з гриля, та наш фірмовий короп гриль, що готуються на мангалі на ваших очах, повірте, неможливо пройти мимо! Так і хочеться з'їсти...!
Всі страви ,запропоновані нами на Еко садибі, вибрані та приготовлені з любов’ю саме до вас, наші гості.

Радість завжди з тим, хто вміє її знаходити в кожній миті свого життя!!!

Чому варто завітати в Еко садибу? Тут вас чекає:

  • Ресторан гриль, де кухарі готують смачні страви з гриля, тай не тільки, з натуральних продуктів;
  • Літній ресторан з дитячим Active Park, де на ваших діток чекають веселі розваги на батутах, веломобілях;
  • Незабутні фотосесії з рідними та друзями, весільні фото наречених на фоні мальовничих пейзажів.

Отже, якщо ви любите приємно та активно відпочивати, ми чекаємо саме на Вас із сім'ями та друзями на Еко садибі, що відкривається на літній сезон з травня місяця.


 

 

  

 Navigation